ImageSlideShow

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Wykończenie wnętrz

Kamieniarstwo Ścianek
O firmie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 marca 2011 09:37
Firma kamieniarska swoją siedzibę ma w Rabce –Zdrój w województwie małopolskim.
Eksponujemy to co w kamieniu najbardziej cenne. Wydobywamy piękno z bogactw naturalnych jakimi są marmury , granity trawertyny , onyxy. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą oraz nowoczesne maszyny do obróbki kamienia. Naszymi kontrahentami są firmy budowlane oraz klienci indywidualni. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy podmiotów. Naszym celem jest wysoka jakość wykonywanych prac. Są one wykonane starannie, estetycznie i solidnie. Posiadamy również bogaty asortyment, wazonów, krzyży i liter. Dzęki zastosowaniu grafiki komputerowej firma posiada bogatą ofertę liternictwa nagrobkowego. Na terenie Rabki i w okolicy wykonaliśmy wiele prac kamieniarskich w prestiżowych obiektach.Nasza firma jest producentem wielu elementów budowlanych takich jak: blaty kuchenne, parapety, posadzki, elewacje, schody,blaty łazienkowe, stoły i ławy ogrodowe, lady barowe i sklepowe a także okładziny kominkowe.
Klientom gwarantujemy wieloletnie zadowolenie poprzez zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiedniej kolorystyce i trwałości.

Firma specjalizuje  się w projektowaniu, produkcji i montażu nagrobków z elementami rzeźb. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm i najwyższą jakość wykonania.Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów i jesteśmy do ich dyspozycji. Naturalny kamień nadaje niepowtarzalność i niesamowity urok . Coraz częściej używany jest do wystroju naszych domów. Jego uroda podkreśla elegancję wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych ofert i propozycji wykonanych z naturalnego kamienia. Naturalny kamień jest jednym z najlepszych materiałów stosowanych do wykończenia wnętrz.

Jego zalety to :odporność na wysoką temperaturę, niepowtarzalne wzory i trwałość

Poprawiony: środa, 17 maja 2017 06:57
 

Joomla templates, business site hosting.